Vítáme vás na nástěnce

Nejprve bychom se chtěli představit. My jsme žáci sedmé třídy Základní školy a Mateřské školy v Bělotíně
pod vedením Mgr. Gabriely Fibichové.

Pro koho je naše nástěnka?

Pro všechny, které zajímá, co se v naší třídě děje. Jistě se ale nebudete zlobit, když bude především pro nás. Budeme se ale snažit, aby byla užitečná a zajímavá i pro naše rodiče a možná i pro naše kamarády.
A samozřejmě víme, že jsme dobří a proto se rádi pochlubíme i jiným učitelům jak z naší školy tak mimo ni.

Nejnovější zprávy

• Názvosloví halogenidů, oxidů a sulfidů Dvě prezentace vysvětlující názvosloví dle Emila Votočka.TN
    Přidáno v 21. 4. 2017 0:25, autor: Tomáš Navrátil
  • Uhlovodíky - komplet Materiály do výuky chemie.TN